پذیرفته شدگان دانشگاه

 

اسامی پذیرفته شدگان دانش آموزان رشته علوم ریاضی دردانشگاه سراسری روزانه سال تحصیلی 93 -92


اسامی پذیرفته شدگان دانش آموزان رشته علوم تجربی دردانشگاه سراسری روزانه سال تحصیلی 93 -92


 

پذیرفته  شدگان دبیرستان فرزانگان در کنکور سراسری 90

عکس

نام و نام خانوادگی

رشته قبولی

نام دانشگاه  دولتی

هاجر حیدری

پزشکی

علوم پزشکی شیراز

فاطمه عباسی نیا

دندان پزشکی

علوم پزشکی شیراز

زهرا فراحی

پزشکی

علوم پزشکی جهرم

مژده  یوسفی

پزشکی

جندی شاپور اهواز

شیوا دادوند

پزشکی

رفسنجان

پگاه یابنده

پزشکی

جندی شاپور اهواز

بهاره سعیدی

پزشکی

علوم پزشکی فسا

زهرا معینی رودبالی

ساخت پروتز دندان

علوم پزشکی یزد

ماجده مضیئی

هوشبری

دزفول

هانیه قاسم زاده قطب آبادی

تغذیه

اهواز

 

مریم محمدی

رادیولوژی

علوم پزشکی بندرعباس

 

آیدا  شهریاری

حسابداری

شیراز

 

فاطمه فریدون نژاد

زبان انگلیسی

بوشهر

پذیرفته  شدگان دبیرستان فرزانگان در کنکور سراسری 90

عکس

نام و نام خانوادگی

رشته قبولی

نام دانشگاه  دولتی

 

فرزانه عسکری

مهندسی برق

خواجه نصیرالدین طوسی تهران

 

مرضیه کرمی

مهندسی مکانیک

شیراز

 

مریم کدخدائی

مهندسی مکانیک

شیراز

 

سحر پورندی

مهندسی مکانیک

شیراز

 

شبنم شکوهی

مهندسی مکانیک

شیراز

 

الهام جمالی نیا

مهندسی برق

شیراز

 

زهرا سمیعی

مهندسی شیمی

شیراز

 

زهرا زارع

مهندسی شیمی

شیراز

 

نیلوفر دادمنش

مهندسی شیمی

شیراز

 

سیده الهام ذاکری

مدیریت صنعتی

شیراز

 

مریم رسولی

مهندسی مواد

شیراز

 

فاطمه جاویدی

مهندسی برق

صنعت نفت

 

سعیده شریف نژاد

مهندسی مکانیک

صنعتی اصفهان

 

پریسا سلیمان زاده

مهندسی شیمی

صنعتی کرمانشاه

 

مهسا آزادگان

مهندسی مکانیک

یاسوج

 

سپیده برومند پور

مهندسی مکانیک

یاسوج

 

زهرا صالحی مقدم

مهندسی شیمی

یاسوج

 

یاسمن عباس زاده میمندی

مهندسی برق

کاشان

 

فاطمه برزگر

مهندسی مواد

اهواز

 

فاطمه جعفری

مهندسی  کامپیوتر

بوشهر

 

نازنین داوودی

مهندسی فن آوری اطلاعات

جهرم

به نام خدا 

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول المپیاد کشور
 
فرزانه محمدی   --> شیمی                                مریم بحرانی   --> کامپیوتر مریم بحرانی - زهرا رحمانیان  --> ریاضی             فاطمه

ارغوان - نگین قهرمانی - سیده نیلوفر موسوی  - نازنین جوکار  --> زیست شناسی 

___________________________________

برگزیدگان المپیاد علمی آزمایشگاهی  سال تحصیلی 90-89 در مرحله ناحیه

المپیاد  علمی آزمایشگاهی  زیست شناسی   --> مریم رستمی     رتبه اول المپیاد 
علمی آزمایشگاهی  شیمی  --> نگین  کریمپور  ( رتبه  اول )                                        
         طاهره حقیقی پور (رتبه دوم )  
   افسون  جعفر نیا  (رتبه سوم)
 المپیاد  علمی آزمایشگاهی  فیزیک --> یاسمن ملایی - حانیه نادری - مریم السادات معزی  

____________________________________
بیستمبن کنگره قرآنی دانش آموزان مراکز استعدادهای درخشان استان فارس 

، با حضور 250 نفر از دانش آموزان استعدادهای درخشان  مراکز راهنمایی و متوسطه استان فارس بیستمین کنگره قرانی مراکز سمپاد به میزبانی

مراکز ناحیه 3 و 4 شیراز  در تاریخ 8/12/89برگزار شد .در این کنگره دانش آموزان در سه رشته حفظ ، قرائت و مفاهیم  با هم به رقابت

پرداختند. که نفرات ممتاز شرکت کنندگان در مرحله قطبی کشور  با سایر استانها به رقابت خواهند پرداخت .اسامی  نفرات برگزیده   این مسابقات  به شرح زیر اعلام  شد:  

حفظ قرآن کریم :1- مریم احمدی     پایه دوم   2- سیده صفوری  هاشمی     پایه اول   3- فاطمه  خواجویی     پایه اول       4- مریم محمدی نیا      پایه اول 

رشته  قرائت  قرآن کریم: 1- فاطمه   جعفری        پیش  دانشگاهی   2- مریم دانیالی     پایه اول

رشته معارف  قرآن کریم :1- مریم بحرانی     پایه اول   

2-فاطمه جعفری         پیش دانشگاهی 3- نرگس تقی زاده      پایه اول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی برترین های مسابقه  قرآن و عترت

ردیف

نام و نام خانوادگی

مقام

رشته

1

فاطمه عباسپور

اول

مفاهیم

2

فاطمه خدادوست

اول

نهج البلاغه ( عترت )

3

مریم بحرانی

فرزانه محمدی

دوم

مفاهیم

4

مریم احمدی

دوم

حفظ

5

آذین خدابخشی

دوم

نهج البلاغه ( عترت )

 

 

نفرات برگزیده آزمون جامع فروردین ماه 89

مقام اول دروس اختصاصی

مقام اول دروس عمومی

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

1

فائزه تدین

اول

1

فائزه تدین

اول

2

فرزانه محمدی

دوم ریاضی

2

فرزانه محمدی

دوم ریاضی

3

فرانک کدوئی

دوم تجربی

3

فاطمه ارغوان

دوم تجربی

4

سحر پورندی

سوم ریاضی

4

فرزانه عسکری

سوم ریاضی

5

هاجر حیدری

سوم تجربی

5

هاجر حیدری

سوم تجربی

 

6

مهسا کشاورز

سوم تجربی

افتخار آفرینان دبیرستان فرزانگان در آزمون پیشرفت تحصیلی سال 89-88 (مرحله اول )

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

مقام در ناحیه

مقام در استان

1

سیما نعمتی

اول

1

9

2

آیدا مظلومی

اول

2

15

3

راضیه اسکوردی

اول

3

--

4

فرانک کدویی

دوم تجربی

1

1

5

زهرا احسانی آزاد

دوم تجربی

2

7

6

فاطمه ارغوان شهاوند

دوم تجربی

3

12

7

نجمه تدین

دوم تجربی

4

15

8

نگین قهرمانی ارخلو

دوم تجربی

5

20

9

سحر سنجریان

دوم ریاضی

1

12

10

فرزانه محمدی

دوم ریاضی

2

15

11

هاجر حیدری نقد علی

سوم تجربی

1

14

12

زهرا معینی رودبالی

سوم تجربی

2

--

13

زهرا فراحی قصر ابو نصر

سوم تجربی

3

--

14

مرضیه کرمی

سوم ریاضی

1

--

15

سحر پورندی

سوم ریاضی

2

--

16

فاطمه جاویدی موردی

سوم ریاضی

3

--

افتخار آفرینان دبیرستان فرزانگان در آزمون پیشرفت تحصیلی سال 89-88 (مرحله دوم )

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

مقام در ناحیه

مقام در استان

1

نازنین جوکار

اول

2

3

2

نگین سعادت

اول

3

8

3

نگین قهرمانی

دوم تجربی

2

4

4

فاطمه ارغوانی

دوم تجربی

3

6

5

فرانک کدوئی

دوم تجربی

4

7

6

مرجان معین

دوم تجربی

5

14

7

فرزانه محمدی

دوم ریاضی

1

17

8

سمانه بشارتی

دوم تجربی

6

16

9

نجمه تدین

دوم تجربی

8

30

10

آمنه دشتی

دوم تجربی

8

21

11

مرضیه کرمی

سوم ریاضی

2

21

12

فائزه تدین

اول

 

1

13

پردیس بهمنی

دوم تجربی

 

1

14

سعیده شریف نژاد

سوم ریاضی

 

1

مسابقات علمی و آزمایشگاهی

رددیف

نام ونام خانوادگی

درس

مقام در استان

1

شبنم شکوهی

شیمی

1

2

سحر پورندی

فیزیک

3

3

شیوا دادوند

زیست شناسی

1

مسابقات آینده سازان

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

مقام در استان و کشور

1

فائزه تدین

اول

1

مسابقات علمی سمپاد

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

مقام در استان

مقام در فطب (شش استان )

1

فائزه تدین

اول

1

2

مسابقات قرآن سمپاد

ردیف

نام و نام خانوادگی

مقام در استان

1

مریم احمدی

3

 

تغییر قالب صفحه